En kıskanç burçlar hangileri? (2022)

Kıskanç mısınız? Burcumuz bu konuda bizi ele veriyor! Peki en kıskanç burçlar hangileri? İşte en kıskançtan, en az kıskanca doğru burçlar...

29 Ocak 2020 / Yaşam

En kıskanç burçlar hangileri? (1)

1/12

Koç; Bazen İncitir
Ön plana çıkma duygusunun en yoğun olduğu burç olan Koç, geri planda kaldığı zaman tepkisini fazlasıyla ortaya koyacaktır. Genel anlamda öz güven sahibi olduğu için kendisini ikinci plana atılmış hissetmediği sürece aklına kıskançlık gelmeyen Koç, bir savunma güdüsü olarak kıskançlık hisseder. Kıskançlığı ortaya çıktığı zaman ise tepkisel yönünü bu konuda da ortaya koyar ve istemeden de olsa karşısındakileri incitebilir. İlişkilerinde kıskanç ve tetiktedir. Kendisine bir rakip hissettiği veya gururu kırıldığı zaman hırçınlaşacaktır. Aynı zamanda, partnerinin zamanının çoğunu kendisine ayırmasını ister. Birlikte olduğu insana yol göstermek ve liderlik etmekten çok hoşlanır. Koçlar dürüst ve sadık oldukları için tüm fikir ve duygularını eşleriyle paylaşmaktan zevk duyarlar.

En kıskanç burçlar hangileri? (2)

2/12

(Video) EN KISKANÇ BURÇLAR !!! BURÇLARIN KISKANÇLIK SIRALAMASI

Boğa; Onlar için Kısnamak Normal
Boğa burcu için kıskanmak, hayatın içinde var olan doğal duygulardan biridir. Bir Boğa çevresinde istediği ve sahip olamadığı her şey için ölçülü bir şekilde kıskançlık hisseder. Bu duygu onlar için motive edici bile olabilir. Ancak, Boğalar genel anlamda kontrollü olmalarına rağmen, kıskançlık duygularına hakim olamadıkları zaman hayatları sıkıntıya girecektir. Rahatlarına düşkün Boğalar, kıskançlıklarını kontrol edemedikleri zaman hem kendilerini hem de çevrelerini huzursuz edebilirler. İlişkilerinde ise kıskançlık onlar için bir sevgi ve bağlılık göstergesidir. Karşılıklı ilişkilerde Boğalar ile birlikte olmak için oldukça sabırlı ve sakin olmak gerekir. Bir Boğa, partnerinin kendisine sürekli onunla birlikte olmaktan zevk duyduğunu ve mutlu olduğunu söylemesini bekler. Boğaya yapılan romantik davranışlar onu çok etkileyecektir.

En kıskanç burçlar hangileri? (3)

3/12

İkizler; İçten İçe
Kendi hayatı içinde kendine yetebilen burçlardan biri olan İkizler için ilk bakışta kıskançlık söz konusu değildir. Son derece pozitif bir tutum içinde yaşayan İkizler, içten içe sahip olduğu kıskançlık gibi negatif duyguları saklamasını ve yerine daha pozitif yönlerini sergilemesini iyi bilir. İçinden geldiği gibi davranmayı seven birisi olduğu için de çevresi tarafından kıskanç yönü kolay kolay keşfedilemez. İlişkilerinde kalbi kırılmadığı veya aldatılmadığı sürece, kıskançlık duygularını ortaya çıkarmaz, aksine umursamaz bir tutum sergiler. İkizleri mutlu etmek kolay görünse de, aslında yorucu ve zordur. Hem duygusal hem de cinsel yaşamda tatmin edilmeyi bekleyen İkizler, ancak ilişkisini bu şekilde ayakta tutabilmektedir. İkizler ile bir birliktelik yaşamak için öncelikle güven ve samimiyet gerektiğini unutmayın!

Yengeç; İçten İçe
Kendi hayatı içinde kendine yetebilen burçlardan biri olan İkizler için ilk bakışta kıskançlık söz konusu değildir. Son derece pozitif bir tutum içinde yaşayan İkizler, içten içe sahip olduğu kıskançlık gibi negatif duyguları saklamasını ve yerine daha pozitif yönlerini sergilemesini iyi bilir. İçinden geldiği gibi davranmayı seven birisi olduğu için de çevresi tarafından kıskanç yönü kolay kolay keşfedilemez. İlişkilerinde kalbi kırılmadığı veya aldatılmadığı sürece, kıskançlık duygularını ortaya çıkarmaz, aksine umursamaz bir tutum sergiler. İkizleri mutlu etmek kolay görünse de, aslında yorucu ve zordur. Hem duygusal hem de cinsel yaşamda tatmin edilmeyi bekleyen İkizler, ancak ilişkisini bu şekilde ayakta tutabilmektedir. İkizler ile bir birliktelik yaşamak için öncelikle güven ve samimiyet gerektiğini unutmayın!

En kıskanç burçlar hangileri? (5)

5/12

Aslan; Duygusal Kıskanç
Şımartılmaya ve güzel muamele görmeye son derece alışkın olan Aslanlar, Zodyak’ın kıskançlığa oldukça kolay yenilebilen bireylerindendir. Lider ruhları onları hep ileri götürmeye meyletse de kıskançlığa kapılmaları halinde oldukları yerde saymaları ve bunun stresini yoğun bir şekilde hissetmeleri olasıdır. Sosyal hayatta başarılı bir yere sahip Aslanlar, kıskançlığa yenildiği zaman içlerine döner ve alıngan olurlar. Çevrelerindeki insanları suçlayıcı olabilirler. İlişkilerinde ise genelde sahiplenici ve kıskanç bir tavır sergilerler. Aslanların güvenini kazandığınızda sarsılması zordur, lider ruhuna ayak uydurup inatlaşmadığınızda, onlarla sorun yaşamanız pek de mümkün değildir. Aslanların karşısındakine güveni, çoğu zaman kıskançlığın önüne geçmektedir.

(Video) Astrolojiye Göre En Kıskanç Burçlar Hangileri Hangi Burçlar Neden Kıskanır

En kıskanç burçlar hangileri? (6)

6/12

Başak; Zayıflık Gibi
Sakin, soğukkanlı ve mantıklı Başaklar için kıskançlık asla doğru bir tercih değildir. Ancak, her insanın olduğu gibi Başakların da zayıf yönleri vardır ve kıskançlığa kapıldığı zaman altından kalkamamak da bir Başakların zayıf yönlerindendir. Kıskançlık duygusu ile hareket etmeye başladığı zaman bir Başak, çevresine karşı fazlaca alıngan ve eleştirel olur. İnsanların ne düşündüğünden öte, kendi algısını ön planda tutar ve sonucunda kinlenebilir. İlişkilerinde ise partnerini koruyucu ve kıskanç bir tutum sergiler, ancak karşılıklı güvenle oluşturulmuş bir ilişkide, Başaklar kıskançlık duygusunu yaşamaz ve yaşatmazlar. Başakları kıskançlığa sürükleyecek tutum ve davranışlardan kaçının, çünkü bu davranışlar ilişkinizin boyutunu daima olumsuz yönde değiştirir.

En kıskanç burçlar hangileri? (7)

(Video) En çok aldatan burçlar hangileri?

7/12

Terazi; Pek Yansıtmazlar
Son derece neşeli bir hayat süren Teraziler için kıskançlık dışarıya asla yansıtılmaması gereken bir duygudur. Zaman zaman ortamın en parlak insanı olamadıklarında, kıskançlığa kapılıp dikkatleri daha da üstlerine çekmek için ellerinden geleni yapabilirler. Kıskançlığın etkisi altında baskın çıkma çabasına girebilirler, ancak kin tutma huyları yoktur. Öte yandan çok gururlu olmaları sebebiyle, kıskandıklarını da belli etmeme gayreti içerisine girebilirler. Bir Terazinin kıskançlığa kapıldığını, neşesini kaybetmesinden anlamak mümkündür. İlişkilerinde, ilgi üstlerinde olduğu sürece kıskançlık gibi duyguları ortaya çıkarmazlar. İkili ilişkilerinde de durum aynıdır; üzerindeki ilginin dağılması yine Terazinin kıskançlığa kapılmasına yol açar, gururlu yapısı gereği bunu dile getirmekten kaçınan Terazi partneriniz, farklı düşüncelere kapılmanıza sebep olabilir. İlgi gösterdiğiniz bir Terazi ile eğlenceli mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz.

Akrep; Aşırı Kıskançlık
Adeta kıskançlık kelimesiyle özdeşleşmiş olan Akrepler için bu duygu bir yaşam tarzıdır. Diğer burçların imrendiği şeyleri, bir Akrepler kıskanır. Kontrol etme arzusuna sık sık yenilen Akrepler, olaylar kontrolleri altından çıktığında, içlerinde baskın tuttukları kıskançlığı, büyük bir fırtına olarak dışa vurabilirler. Genel anlamda insan ilişkilerinde politik bir tavır sergileyen Akrepler, kıskançlık kontrolünde bu politik tavırdan ödün verebilirler. İlişkilerinde sahiplenici ve kıskanç özellikleri daha yoğun olarak ortaya çıktığı için idare edilmesi zor olabilirler. Kıskanç bir Akreple sürdürülen ilişkide, alttan alan ve toparlayıcı olan partnerleridir. Onun, ilişkide yaşattığı kıskançlık, mutsuzluğunuza yol açabileceği için idare edici davranışlar ilişkinizi olumlu etkiler.

En kıskanç burçlar hangileri? (9)

9/12

Yay; Ne Yapıcaklarını Bilemezler
Genel anlamda hayatlarında kıskanç olarak tanımlanmayan Yaylar, söz konusu insan ilişkileri olduğu zaman farklı bir tutum sergileyebilirler. Değişken tavırları, ne yapacaklarını bilememezliklerinden kaynaklanır ve Yaylar, en çok kıskandıkları zaman nasıl davranması gerektiklerini bilemezler. Doğal bir tepki olarak hislerini belli etmeye meyilli Yaylar, çevreleri tarafından zaman zaman takıntılı ve uzlaşılmaz olarak nitelendirilebilirler, ancak bu davranışlar, onların kıskançlık duygularını saklama çabasından başka bir şey değildir. İlişkilerinde beklenmedik şekilde kıskanç ve sınırlandırıcı bir tutum sergileyebilirler. Kıskançlıklarını açıkça dile getirmeyi tercih etmedikleri için hareket ve davranışlarıyla karşısındakinin anlamasını beklerler. Bu tutumları karşısında partnerleri kayıtsız kalırsa, o zaman tepkileri daha fazla büyür. Kıskanç bir Yayı yatıştırmanın yolu, onu anlamaktan geçer.

(Video) On iki burcun içinde en özel burç hangisi?

En kıskanç burçlar hangileri? (10)

10/12

Oğlak; Menfaatlerine Uymazsa
Mantıklı bir yaşam sürüp hep yükselmeyi hedefleyen Oğlaklar, başarı merdivenlerinde çevresindekilerden dolayı duraksama yaşadıkları zaman kıskançlığa kapılabilirler. İnsan ilişkilerini doğal bir şekilde menfaat odaklı kurmayı tercih eden yapıdaki bir Oğlak, menfaatlerine aykırı bir durumda, bastırdığı tüm kıskançlığı karşısındakini hedef alarak yansıtabilir. Kıskançlığa kapılmış ve öfkenin esiri olmuş bir Oğlak, akla gelebilecek her şeyi yapabilir. İlişkilerinde sadakat ve karşı cinsi kıskanan bir tutum bekler. Sadakatinize güvenmeyen, inanmayan bir Oğlakla mutlu bir ilişki sürdürmeniz imkansızdır. Yaşadığınız ilişkide önce kendinizi doğru anlatmalı ve aynı ölçüde davranışlar sergilemelisiniz yoksa sabredilmez bir kişiyle ilişki yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

En kıskanç burçlar hangileri? (11)

11/12

Kova; Çokta Kıskanç Sayılmaz
Her insan gibi zaman zaman bir Kova’nın da kıskançlık duyması beklenebilir, ancak Zodyak’ın diğer üyeleriyle kıyaslandığı zaman, bir Kova neredeyse hiç kıskançlık duymaz. Kovalar için kıskançlık sözlüklerinde yer almaz. Onlar kıskançlıkla harcayacakları zamanı, serinkanlılıkla geçirmesini iyi bilirler. Kendileri kıskançlıkla vakit kaybetmedikleri gibi çevresindekilerin de kıskançlıkla yaşamalarına anlam veremezler. İlişkilerinde olumlu bir tutum sergilemekten yanadırlar, ancak ilişkilerine dair bir tehdit söz konusu olduğunda kıskançlığa yenilebilirler. Kovalar, kıskanç bir yapıda olmadıkları için karşısındakilerin onlara gösterdiği kıskaçlık duygusuna anlam veremezler ve işte o zaman sorun yaşamaya başlarlar. Kıskançlığı mantıklı bulmayan Kovalara, aynı tutumu sergilediğinizde mutlu olmak çok kolaydır.

En kıskanç burçlar hangileri? (12)

12/12

(Video) kısaca burçlar💛en kıskanç burçlar, ,en çok dışlanan burçlar ,burçların sevimlilik yüzdeleri ...

Balık; Kendini Yer Bitirir
Kıskançlık, Balıklar için en zararlı duygulardan biridir. Kıskançlık hissettiği zaman kendi kendini yiyip bitiren Balıklar, içine kapanık bir hale dönüşebilirler. Sevdiklerini benimsemeye meyilli olan Balıklar, çevresindekiler tarafından kıskanç ve baskıcı olarak nitelendirilebilirler, ancak bu onların temel güdülerindendir. Onlar, kıskançlıktan öte sahiplenici bir yapıya sahiptirler. Öte yandan kendileri, çevrelerindeki insanların kıskanç bir tutum sergilemesinden hoşlanmazlar, çünkü özgürlüklerine düşkündürler. Sahiplenici yönlerinin, kıskançlıkla eşdeğer tutulması yüzünden zaman zaman zor duruma düşmeleri de söz konusudur. İlişkilerinde kendilerini güvende hissettikleri sürece kıskançlık krizine girmezler. Güven üzerine kurulmuş bir ilişkide Balıklar mutluluğu kolay yakalarlar. Sahiplenici davranışlarının kıskançlık olarak değerlendirmemesi Balıklar için önemlidir. Kıskançlık konusunda hassas olan Balıklar, partnerlerinin kıskanç olmasına anlam veremezler ve kabul edemezler.

FAQs

En kıskanç burçlar hangileri? ›

Bazı burçlar kıskanç olarak bilinmese bile ilişkilerinde oldukça fazla kıskanç olabilmektedir. Bu burçların başında kesinlikle akrepler gelmektedir. Koç burçları da sevdiklerini bunaltacak derecede kıskanabilir.

Hangi burç daha kıskançtır? ›

İşte en kıskanç 5 erkek burcu...
 • KOÇ: Geri planda kalmayı asla sevmeyen Koç, kendini farklı hissettiği sürece kıskançlığı sorun hâline getirmez. ...
 • BOĞA: Bir Boğa kıskanmak için mutlaka bahane bulur. ...
 • İKİZLER: İkizler kıskançlığını saklamayı başarır. ...
 • AKREP: Akreplerin göbek adı kıskançlık diyebiliriz.
Aug 24, 2021

Hangi burç neyi kıskanır? ›

Burçlar, en fazla kıskandıkları kişilerle genelde yakın temas içindedir.
 • Koç: Kendisinden Güçlüleri. ...
 • Boğa: Zengin Akrabasını ...
 • İkizler: Akıllı Rakibini. ...
 • Yengeç: Flörtünü ...
 • Aslan: Popüler Arkadaşını ...
 • Başak: Hiç Hata Yapmayan İnsanları ...
 • Terazi: Kendisinden Güzelleri. ...
 • Akrep: Sevgilisinin Kankasını
Jul 16, 2020

En kinci burç hangisi? ›

Yengeç Yengeç genelde kırılır, üzülür, incinir ama yüksek öfkeler yaşamaz ta ki sevdiklerine kötücül bir el uzanana dek! O zaman kimseler Yengeç'in bu yeni halini tanıyamaz, dünyalar merhametlisinin acımasızlığından nasibini almayan kalmaz!

En tehlikeli burç hangisi? ›

FBI'a göre en tehlikeli burç hangisi?
 • 1) Yengeç İnanılır gibi değil ama zodyağın suç makinesi Yengeç burcu. ...
 • 2) Akrep. İkincilik ödülünü Akrep burcu mensuplarına veriyoruz. ...
 • 3) Yay. Suç dosyasında üçüncü sıra Yay burcuna ait. ...
 • 4) Boğa. ...
 • 5) Koç ...
 • 6) Oğlak. ...
 • 7) Balık. ...
 • 8) Terazi.
Jun 30, 2017

En kıskanç erkek hangi burçtan çıkar? ›

Burçlar arasında açık ara en kıskanç olan Akreptir.

En yalancı burç hangi burç? ›

TERAZİ BURCU: Yalan söyleme konusunda kabiliyetli olan teraziler, size yalan söylerken onları yakalamakta zorlanacaksınız çünkü sempatik yapısı ve gülen gözleri nedeniyle ondan böyle şeyler beklemeyip, yanılacaksınız.

En korkak burç hangisi? ›

Boğa burcu

Huzur bulamama ve huzurun bozulması korkusu Boğaların en korktuğu durumdur. Kimse onların huzurunu bozmasın!

Hangi burç psikopat? ›

Evet yengeç burçları kimi zaman verdikleri ani tepkilerle insanları şaşırtmakta ancak en fazla psikopatı barındıran burç olması gerçekten de şaşırtıcı bir sonuç.

En inatçı burç hangi burç? ›

Toprak grubu burcu olan Oğlaklar, en inatçı listeler sırasında birinci sırada yer alıyor.

En çok hangi burç sinirli? ›

Burçlar arasında en sinirli olanı koç burcudur. Yönetici gezegeni olan Mars, durmadan hareket halinde olduğundan aynı özellik koçlarda da bulunmaktadır.

En pasaklı burç hangi burç? ›

Aşırı sosyal olan Kovalar, gezmelerine ayıracakları vaktin 1 saatini hijyene ayırsalar dünyanın en pürü pak burçlarından olur.

En merhametli burçlar hangisi? ›

Alçakgönüllü burçlardan Başaklar, fayda odaklı yaşadıklarından olsa gerek etrafındakilere de fayda sağlamaya çalışır. Balık ve Yengeçten sonra en yardımsever burçların başını çekerler.

Acımasız burç hangisi? ›

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen birinci burç oldu. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

En soğuk burç hangisi? ›

En Soğuk Burç: Başak ve Oğlaktır.

En güvenilir burç hangi burç? ›

Boğa burcu, astrolojide en güvenilir burç olma özelliğini taşımaktadır. Boğa burçları, söyleyecekleri sözleri direkt olarak karşısındaki kişiye aktarır. Arkadan dolanma huyları yoktur.

Hangi burç sekse düşkün? ›

Burçlar üzerine çalışan pek çok sitede cinselliğe en düşkün burçlar sıralamasında ilk 5 birbirine benzer. Akrep, Koç, Boğa, Yay ve Aslan genellikle ilk 5 sırada yer alır.

Seri katillerin en çok hangi burç? ›

Pek çok seri katil Kasım ayında doğduğu için büyük bir çoğunluğu Yay iken, geri kalanlar da Akrep... Genelde sadistçe cinayetler işledikleri kayıtlara geçmiş. Yani, Akreplerden korkmaya devam edin gençler! 1 - YENGEÇ Listemizin birincisi, manyakların bayrak taşıyanı ise şaşırtıcı bir şekilde Yengeç!

En zeki insanlar hangi burç? ›

Balık, en zeki burçlar arasında üst sıralarda yer alır, çünkü diğer tüm burçların özelliklerine sahipler. Yerel bir zekaya sahipler. Bu nedenle, yengeçlerle birlikte çok iyi tavsiyelerde bulunurlar.

En çok kıskanç burç hangisi? ›

EN KISKANÇ BURÇ HANGİSİ? Her bir burç farklı özelliğe sahip olduğu gibi benzer özelliğe de sahiptir. Ancak burçlar içinde kıskançlık özelliği ile bilinen bir burç vardır. Bu burç ise kesinlikle yengeçtir.

En az hangi burç var? ›

En az rastlanılan ise 1.228.483 kişiyle Yay burcu. ...

Hangi burç daha güçlü? ›

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan'dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

Hangi burç aldatır? ›

Bir bakışa aldanıp gözleriyle aldatan, flörtü bol tutup konuşarak egosunu dolduran, cilvesini eksik etmeyen de aldatmaya dahildir kimi zaman.
...
En Çok Aldatan Burçlar!
 • 2 – İkizler. ...
 • 3 – Akrep. ...
 • 4 – Terazi. ...
 • 5 – Balık. ...
 • 6 – Yay. ...
 • 7 – Aslan. ...
 • 9 – Oğlak. ...
 • 10 – Yengeç
Jun 12, 2022

Lider burç hangisi? ›

Doğuştan lider olan 3 burç
 • DOĞUŞTAN LİDER OLAN 3 BURÇ
 • KOÇ: Burçlar yönergesinin ilk burcu Koçlar doğuştan önderdir. Güçlü duruşlarıyla çevrelerindeki insanları yönlendirebilirler.
 • OĞLAK: Sözü özü bir olan Oğlaklar güvenilirdirler. Önemli adımlar atılırken mutlaka Oğlak burcuna sorulur.
 • AKREP: Profosyoneldir Akrep.
Jan 22, 2022

Hangi burç temizlik hastası? ›

BAŞAK: Titizliği ve planlı çalışmasıyla burçlar kuşağının en temiz burcu şüphesiz Başak burcudur. İlişkilerinde ve kariyer planlamasında bu kadar disiplinli olan başak burcu kadını temizlikte de oldukça dikkatlidir. Temizlik onun için adeta bir eğlence haline gelmiştir.

Hangi burçlar negatif? ›

- Akrep burcu boğa, aslan ve kova ile anlaşamaz. - Yay burcu ikizler, Başak ve balık burçları ile anlaşamaz. - Oğlak burcu koç, terazi ve yengeç burçları ile karşıttır. - Kova burcu boğa, Başak ve oğlak ile anlaşamaz.

Hangi burç bencildir? ›

Koç burçlarının bu duygusal olmayan tavrı onların kibirli ve bencil görünmesine sebep olur. Ancak Koç burçları yardımsever yapıları gereği bu olumsuz özelliğinin üzerine çok kolay bir şekilde örter.

Eşine en sadık burç hangisi? ›

En sadık burç oğlak burcudur. Oğlak, partnerine bağlanmaya karar verdiğinde, bunu inanılmaz derecede ciddiye alırlar. Oğlak için zaman kutsaldır; yani size söz verdiklerinde,emin olun ki size oldukça değer veriyordur.

En sadık kadın hangi burç? ›

EN SÂDIK OLANLAR

Kendine en güvenen burç olarak bilinen Yay kadınları, tek eşli yaşamaya en meyilli olanlar. 22 Kasım - 21 Aralık tarihleri arasında doğan kadınlar, öncü olmayı ve etrafındaki insanları yönetmeyi severler. Bu nedenle eşlerini yönetmekten, yeni partnerler aramaya vakitleri de ihtiyaçları da pek kalmaz.

En dişi burç hangisi? ›

Astrolojide burçlar ve gezegenler eril ve dişil olmak üzere 2'ye ayrılırlar. Öncelikle burçlardan bahsedecek olur isek; Eril Burçlar KOÇ, İKİZLER, ASLAN, TERAZİ, YAY, KOVA'dır. Dişil Burçlar ise; BOĞA, YENGEÇ, BAŞAK, AKREP, OĞLAK, BALIK burçlardır.

En hayırlı evlat hangi burç? ›

Hayırlı evlatlar hangi burçtan çıkar sorusuna yanıt olarak en ideal burç başak burcudur.

En sıcakkanlı burç hangisi? ›

Yengeç burcun insanı burçların arasında en anaç sıcakkanlı olan burçtur.

En dürüst burç hangi burç? ›

Yay, en dürüst burçtur. Çevrelerindeki insanlara karşı açık ve dürüsttürler hatta çok fazla dürüsttürler. Bu sebeple karşı taraftan da aynı şeyi beklerler. Aldatmaya hiç tahammülleri yoktur ve kendilerine yalan söylendiğinde anında anlarlar.

En güzel gözler hangi burç? ›

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu Gözleri: Herhalde Zodyak'ın en güzel gözleri onlara aittir. Gözlerinin yapısı bir yana bakışları sanki bir zırhı bile parçalayacak güçtedir. Gizemli baktıkları yetmezmiş gibi aynı zamanda hipnotize edicidirler.

En korkak burç hangisi? ›

Boğa burcu

Huzur bulamama ve huzurun bozulması korkusu Boğaların en korktuğu durumdur. Kimse onların huzurunu bozmasın!

En inatçı burç hangi burç? ›

Toprak grubu burcu olan Oğlaklar, en inatçı listeler sırasında birinci sırada yer alıyor.

Duygusal burç hangisi? ›

1- Balık: Hem su grubunda hem de diğer burçların arasında en duygusal burçların başında balık geliyor.

Hangi burç psikopat? ›

Evet yengeç burçları kimi zaman verdikleri ani tepkilerle insanları şaşırtmakta ancak en fazla psikopatı barındıran burç olması gerçekten de şaşırtıcı bir sonuç.

En hayırlı evlat hangi burç? ›

Hayırlı evlatlar hangi burçtan çıkar sorusuna yanıt olarak en ideal burç başak burcudur.

En soğuk burç hangisi? ›

En Soğuk Burç: Başak ve Oğlaktır.

Çok konuşan burç hangisi? ›

Bir kere bir ortamda çok konuşan birilerinden bahsediliyorsa, orada İkizlerin adı geçer. Bu kadar net! Süper güçleri buymuş gibi, hiç sıkılmadan saatlerce konuşabilirler.

En sabırlı burç hangisi? ›

İşte yanıtı... OĞLAK: Oğlak burçlarının genelde yönetici olmalarının nedeni sabırlı ve çalışkan olmalarıdır.

Hangi burç daha zeki? ›

Mayo Astroloji Okulu'nda bir astrolog olan Neil Crabtree'ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

En çok kıskanç burç hangisi? ›

EN KISKANÇ BURÇ HANGİSİ? Her bir burç farklı özelliğe sahip olduğu gibi benzer özelliğe de sahiptir. Ancak burçlar içinde kıskançlık özelliği ile bilinen bir burç vardır. Bu burç ise kesinlikle yengeçtir.

Güzellik burcu hangisi? ›

Terazi Burcu: Venüs Kişisi. Güzellik burcudur.

En merhametli burç hangisi? ›

Yengeç Yengeç burcu insanları, dünya üzerindeki tüm merhameti ve vicdanı bir araya getirmeye çalışanlardır.

Lider burç hangisi? ›

Doğuştan lider olan 3 burç
 • DOĞUŞTAN LİDER OLAN 3 BURÇ
 • KOÇ: Burçlar yönergesinin ilk burcu Koçlar doğuştan önderdir. Güçlü duruşlarıyla çevrelerindeki insanları yönlendirebilirler.
 • OĞLAK: Sözü özü bir olan Oğlaklar güvenilirdirler. Önemli adımlar atılırken mutlaka Oğlak burcuna sorulur.
 • AKREP: Profosyoneldir Akrep.
Jan 22, 2022

Hangi burç sekse düşkün? ›

Burçlar üzerine çalışan pek çok sitede cinselliğe en düşkün burçlar sıralamasında ilk 5 birbirine benzer. Akrep, Koç, Boğa, Yay ve Aslan genellikle ilk 5 sırada yer alır.

Seri katillerin en çok hangi burç? ›

Pek çok seri katil Kasım ayında doğduğu için büyük bir çoğunluğu Yay iken, geri kalanlar da Akrep... Genelde sadistçe cinayetler işledikleri kayıtlara geçmiş. Yani, Akreplerden korkmaya devam edin gençler! 1 - YENGEÇ Listemizin birincisi, manyakların bayrak taşıyanı ise şaşırtıcı bir şekilde Yengeç!

Hangi burç çok sinirlenir? ›

Aslan burcu anlık duygulara çabuk kapılan Zodyak'ın her şeye en çabuk sinirlenen burcudur.

Videos

1. EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİ?
(Fal aşkım)
2. En Kıskanç ve Uyumsuz Burçlar
(NeLenBu?)
3. En çok ilgi isteyen burçlar hangileri?
(Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var)
4. HANGİ BURÇ SİZE KISKANÇLIĞI İLE NEFES ALDIRMAZ ? HANGİ BURÇ EN KISKANÇ (En Kıskanç Burç Sıralaması)
(Burç Tivi)
5. Burçlar Kıskanınca... 🙈
(Banu Saykı)
6. En Kıskanç Burç Hangisi
(YILDIZ TOZU)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Delena Feil

Last Updated: 08/27/2022

Views: 6082

Rating: 4.4 / 5 (65 voted)

Reviews: 80% of readers found this page helpful

Author information

Name: Delena Feil

Birthday: 1998-08-29

Address: 747 Lubowitz Run, Sidmouth, HI 90646-5543

Phone: +99513241752844

Job: Design Supervisor

Hobby: Digital arts, Lacemaking, Air sports, Running, Scouting, Shooting, Puzzles

Introduction: My name is Delena Feil, I am a clean, splendid, calm, fancy, jolly, bright, faithful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.